Materace piankowe

( wysokoelastyczne )

wykonane są z materiału, który charakteryzuje się wysoką elastycznością. Pianka zapewnia doskonałe wsparcie dla ciała, rozkładając równomiernie ciężar użytkownika i eliminując punkty nacisku. Dzięki temu materace te mogą być bardzo komfortowe i sprzyjają zdrowemu snu. Dodatkowo posiadają właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, a ich otwarto-komórkowa struktura przyczynia się do doskonałej wentylacji i cyrkulacji powietrza.

Materace piankowe

(termoplastyczne)

wykazują wyjątkowe właściwości termoelastyczne wywołujące doznanie naturalnego ciepła w czasie snu. Zastosowana pianka reaguje na temperaturę i ciężar ciała, dostosowując twardość do będącego w spoczynku ciała, ułatwiając swobodne krążenie krwi oraz niwelując dyskomfort w obrębie kręgosłupa. Polecane są osobom preferującym uczucie przyjemnego otulenia.

Materace lateksowe Talalay

w 100% naturalne, wykonane na bazie naturalnego mleczka kauczukowego produkty, które są odporne na rozwój roztoczy, grzybów i pleśni. Świetnie podpierają całe ciało w czasie nocnego wypoczynku, umożliwiając efektywną regenerację każdego odcinka mięśni. Ich otwarto-komórkowa struktura przyczynia się do doskonałej wentylacji i cyrkulacji powietrza. Niezależnie od wieku, wzrostu i typu budowy, produkty z tego tworzywa sprzyjają regeneracji sił. Lateks jest zgodny z wytycznymi Cradle to Cradle™.

Materace lateksowe

słyną ze swej elastyczności i sprężystości, czyli cech mających wpływ na komfort wypoczynku i snu. Dopasowują się do kształtu ciała, ale nie odkształcają się, przez wiele lat zachowując optymalną formę stanowiącą znakomite podparcie dla kręgosłupa. Doskonale przepuszczają powietrze, zapobiegają rozwojowi pleśni i grzybów.
Właściwości te wynikają z odpowiedniego składu użytych surowców.

Materace kieszonkowe

skrywają w sobie sprężyny w kształcie walca umocowane w pojedynczych, tkaninowych kieszeniach. Każda z nich pracuje niezależnie, doskonale amortyzując i współpracując z ciałem. Konstrukcja zapewnia niebywałą wygodę i komfort, perfekcyjnie dopasowując się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i siły nacisku. Sprężyny pracują bezgłośnie nie zakłócając snu. Są idealne do spania we dwoje.

Materace

„Dla niej i dla niego”

dwuosobowe materace to doskonały kompromis dla par o różnych potrzebach. Nasza kolekcja „Adam i Ewa” oferuje materace kieszeniowe i piankowe. Zapewniają one wysoki komfort snu dla obu partnerów. Produkty te zapewniają stabilne wsparcie kręgosłupa. Idealne do różnych rodzajów łóżek, w tym małżeńskich i pojedynczych. Jeden materac jest pomostem porozumienia między jej delikatnością i jego siłą.

Materace dla dzieci i młodzieży

powstały w długim procesie poszukiwań idealnych produktów zapewniających bezpieczeństwo i zdrowy rozwój naszych pociech. Wyroby dedykowane dzieciom spełniają wymagane normy, powstały z odpowiednio dobranych komponentów dostosowanych do wieku, wzrostu i wagi. Zapewniają odpowiednią wentylację i cyrkulację powietrza. Stosując produkty dostosowane do potrzeb dzieci, wspomagamy naturalny etap ich dorastania i dojrzewania  w trosce o zdrowy kręgosłup i prawidłową postawę.

Przekładka

topper czyli materac nawierzchniowy, służy przede wszystkim poprawieniu parametrów materaca podstawowego. Posiadane przez nią cechy, jak zastosowane komponenty, wysokość czy twardość, mogą całkowicie zmienić komfort użytkowania starszych łóżek lub ochronić bądź udoskonalić nasze posłanie, wydłużając jego żywotność.