Łóżka tapicerowane

Nasza oferta obejmuje kilkanaście gotowych modeli łóżek utrzymanych w stylu skandynawskim, nowoczesnym lub tradycyjnym. Oferujemy bogate wzornictwo i kolorystykę łóżek, zaprojektowanych z myślą o sypialniach małych i dużych. W wielu modelach możemy zaaranżować pojemnik na pościel na ramie metalowej.

Użyte do produkcji mebli wysokiej, jakości komponenty są gwarancją wytrzymałości naszych łóżek.

Multisystem

Multisystem- korpusy/zagłówki/panele „Zostań projektantem własnego łóżka”

Pragniesz stworzyć idealne łóżko, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Nasza oferta pozwala Ci stać się projektantem własnego miejsca do snu! Dzięki naszej wyjątkowej opcji personalizacji, możesz skomponować łóżko, które doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby i styl.
Nieograniczone Możliwości Wyboru

  • Ponad 400 tkanin, 60 zagłówków, 40 korpusów, 20 modeli nóg

  • Nietypowe szerokości oraz wysokości zagłówka

  • Korpusy bez pojemnika lub z pojemnikiem na pościel.

  • Łóżka na ślizgaczach lub na nogach

Przełam bariery standardowych rozwiązań i stwórz łóżko, które jest wyjątkowe tak samo jak Ty. Zapraszamy do zabawy w projektowanie i kreowanie swojego wymarzonego łóżka tapicerowanego!

Łózka z płyty

wykonane są z płyty meblowej w okleinie, stylistyką dorównują ich drewnianym wzorom. Korpusy łóżek powstały z wysokowartościowego materiału, zatem są solidnie wykonane i trwałe. Cechuje je prostota i elegancja, stać się mogą ozdobą każdej sypialni. Wybrane modele posiadają pojemną szufladę lub dodatkowe łóżko wysuwane z wbudowanym stelażem, co stanowi praktyczne rozwiązanie w niewielkich dziecięcych lub młodzieżowych pokojach. Również jest możliwość dokupienia barierki zabezpieczającej dla dzieci.

Łózka drewniane

Łóżka Drewniane Olchowe – Piękno Natury w Twojej Sypialni
Pragniesz wprowadzić do swojej sypialni nutę naturalnego piękna i ciepła? Nasza kolekcja łóżek drewnianych wykonanych z olchy spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy wyjątkowe, solidne i eleganckie łóżka, które zachwycają swoim wyglądem.
Każde łóżko charakteryzuje się unikatowym rysunkiem słojów, co sprawia, że jest wyjątkowe i niepowtarzalne.